| anonim_4396 a întrebat:

Intreband o fata ce ar raspunde daca ia-ti zice vrei sa fii prietena mea aceasta mi-a spus:"nj ..eu zic ca ne intelegem fb ca prieteni esti un baiat de treaba dar sa fim impreuna nu stiu.ce sa zic, sa ne cunoastem mai bine da. apoi vedem daca ne potrivim sau nu".Ce credeti sunt pe calea cea buna sau pot sa imi iau gandul de la ea; si daca credeti ca sunt pe calea cea buna va rog sfatuiti-ma cum sa ne cunoastem mai bine.Ar fi prima mea relatie.Dau funda pentru raspuns.

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Hahaha sorry amice dar eu as zice sa iti iei gandul de la ea, fata daca te vede doar ca pe un bun prieten, asa o sa te vada mereu. Cea mai mare greseala pe care o poti face este sa te apropii de o fata intr-un mod prietenesc sufletesc, stii la ce ma refer, pentru ca ele te vor baga in friends zone si nu o sa "strice prietenia" da stiu ca noi baietii nu vedem asta, pentru noi orice fata e buna de..., chiar daca e prietena buna happy.

2 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

Friendzoned... Toata populatia masculina tine momentan un moment de culegere pentru un brav camarad.

| Bijouu a răspuns:

Hmmmm...pare ca nu vrea sa strice prietenia cu u, cred ca nu vrea sa raneasca cu rasp ei