| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Intrebare pentru baieti: Ce parere aveti drespre fetele care se lasa greu la pat?winking Fara prosti, va rog!

4 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Hmmm foarte bine bv lor! sigur nu o sa se plictiseasca baiatul de "voi" o sa dea toot ce are m bu numai sa ajunga la pat cu voi, apoi nu stiu ce se va mai intampla, depinde de fiecare persoana!
eee ok bv voua! Nu fiti naive, ceva de genul sa ti-o tragi cu el, ca daca nu va da papucii, asta `i` culmea laughing

| Gabryel98 a răspuns:

Imi creeaza o idee foarte buna pentru ca astfel imi dovedeste ca nu este o cu.rva si vrea o relatiie serioasa! (se gandeste la DRAGOSTE nu la SEX)

| pepy63 a răspuns:

Foarte buna, intai dovezi de iubire, sentimente si dupa

| AnnyQ a răspuns:

Despre* big grin