| ςคтคℓίηßяùηηєтśέĻĻยℓ a întrebat:

Iubitei mele i`a venit menstruatia
dar are stari de Voma Oboseala si dureri de cap.
Are sanse sa fie insarcinata.
App am facut un test de sarcina inainte de menstruatie si a iesit negativ
Vreau sa stiu
daca testul de sarcina arata o sarcina chiar si dupa o luna?happy adica in luna ianuarie a ramas si cu toate acestea ia putut veni menstruatia iar in luna februarie sau martie am facut un test acel test arata?happy si dupa o perioada mai lunga mai exista acel hormon in sange care arata cand esti insarcinatahappy

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Stai linistit, iubita ta nu este si nu are cum sa ramana insarcinata din moment ce i a venit menstruatia si mai ales ca testul a iesit negativ, formonii de care vorbesti, raman in sange pe toata perioada sarcinii, starile ei naspa[greata, dureri de cap, etc]pot fi cauzate de menstruatie