| ElenaBa a întrebat:

. La noi in clasa este un baiat care il plac putin el parca miar da semne ca si el ma place , dar la alte fele tot asa le da semne. Si nu stiu cum sa aflu daca ma place sau nu . FUNDA la cel mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| SarahMaria a răspuns:

Pai probabil daca si la celelalte fete le da semne, e vreun Don Juan care-si incearca norocul sa vada care fata-i cade in plasa! Cel mai bine este sa-l intrebi care sunt interesele sale, sa vezi ce vrea mai exact! Nu trebuie sa-l lasati sa va joace pe degete pe toate fetele din clasa!

| Pinky13 a răspuns:

Poate decat isi bate joc :* Ar trebui sa vezi care-i cel mai bun prieten al lui, si sa vorbesti cu el sa aflii unele secrete. :* Funda?batting eyelashes

| ElenaBa explică (pentru Pinky13):

El ca ii la fel si nu prea ma inteleg cu el