| Mihaislb a întrebat:

Ma confrunt cu o problema destul de urgenta pentru mine si aceea ca am impresoa ce penisul meu este mai mic decat ar trebui sa fie. De aceea cer ajutorul vostru si va rog sa imi spuneti (o parere cat de cat de cunoscatoare in domeniu sau chiar propria voastra marime la varsta pe care o voi mentiona) ce marime aproximativa are un penis la 14-15 ani atat in stare fleasca cat si in erectie. Repet, mi'ar placea sa discut cu cei de varsta spusă dar si cu cei care au cunostinte in domeniu. Multumesc si raman recunoscator cu FUNDA

2 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

laughingNu este cam intim?

| Pitzipoanca a răspuns:

Stare flasca, nu fleasca. Cel mai bine discuti cu medicul de familie.