| DenissRaba a întrebat:

Ce marime trebuie sa aiba penisul ideal pentru o femeie? Penisul meu are in jur de 16 cm in erectie iar in stare fleasca 9cm, sunt destul de dotat sau se putea si mai bine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adâncimea medie a unui vagin este de 10 cm, deci ai nevoie de un penis de minim 10 cm pentru a putea satisface femeia/fata pe toată adâncimea vaginului sau.Un penis mai mare de 18 cm este incomod sau chiar dureros şi pentru tine, şi pentru ea.Nu contează cât de "dotat" eşti, dacă ştii să îl foloseşti. Sper că te-am ajutathappy

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, penisul tau este ideal pentru orice femeie.

| alina2k18 a răspuns:

20 CM si groswinking
Dar pentru femei nu pentru copilasii de aiciwinking
NU te lua dupa ce latra astiawinking au 8 ani...

| DenissRaba explică (pentru alina2k18):

Tie cum iti place?

| Mrlove2017 a răspuns:

Intotdeauna este loc de mai bine

| AlleX1 a răspuns:

Daca ai trecut de 12, 9, da, esti dotat.Degeaba ai un penis mare si rect pe jumatate, tot unul mediu si tare ca fierul e mai bun.

| macacac a răspuns:

E ok nu marimea conteaza si cum il folosesti