| MMORPG a întrebat:

ma numesc Adi am 14 ani si sunt din Craiova, am o mica problema cu relatia mea ^^. Inainte sa fiu cu fata aceea eram o fire mai copilareasca, glumeam mult, radeam mult dar acum de cand sunt in relatie sunt mai linistit mai tacut si mai romantic adica ba bazes pe afectiune si imi e frica ca prietena mea sa se fii indragostit de mine cand eram firea copilaroasa si glumeata nu cea linistita si indragostita de acum! Adica de cand m-am indragostit de ea si suntem intr-o relatie parca mi-am pierdut toata inspiratia si amuzamentul asa ca as vrea sa stiu cum sa il recapat inapoi big grin! Si cum as putea sa imbin romantismul meu cu firea copilareasca >:? Si cum sa o "ating" cand sunt cu ea ( prin asta ma refer la imbratisari, saruturi etc.) multumesc multt Funda si Vot! raspunsul folositor

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Vezi te-a schimbat relatia.Cea mai buna relatie e atunci cand poti fi tu insuti.Cred ca esti cam mic sa ai o relatie, dar asa cum am mai spus trebuie sa fii pur si simplu tu insuti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La varsta ta nu ai nevoie de prietena!