| fdoihujordpsih a întrebat:

Ma numesc Ana si as vrea sa va intreb ceva.voi credeti in dragoste online? am o mica poveste si sper sa aveti timp sa cititi nu e foarte mult!
deci, totul incepe acum 3 saptamani cand ma jucam un joc. peste cateva minute un baiat m-a intrebat daca vreau sa joc cu el, de ce nu.si asa ne-am cunoscut, am inceput sa vorbim zilnic si sa fim prieteni buni ..eu am inceput sa tin foarte mult la el fara sa-l cunosc personal, simt ceva pentru el ..si el pentru mine, sunt sigura de asta! dar nu mi se pare ok sa te indragosesti de cineva de pe net. ..si chiar m-am indragostit numai cu gandul la el stau, si am tot felul de vise ..chiestia nasoala este ca e cu 2 ani mai mare decat mine.e baiatul perfect pentru mine, chiar ii pasa de mine, simt asta.dar chiar asa de rau am ajuns sa ma indragostesc de o persoana de pe net...dar chiar tin la el extrem de mult, si nici macar nu-l cunosc foarte bine! nu stiu ce se intampla cu mine! as vrea sa nu mai fiu indragostita de el, DAR NU POT! incerc, incerc si NU POT! nu stiu ce a fac.sa-i spun? sa nu-i spun? sa nu radeti va rog! puneti-va o clipa in locul meu sa vedeti cum e.ce ar trebui sa fac? ajutati-ma! dau funda!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Suna a pedofil sau proxenet!
Barbati care fac tot posibilul sa cucereasca fetite naive ca tine, le imbrobodesc cu ce vor ele sa auda, de cred ca le iubesc de nu mai pot dupa ele, cand in realitate nici nu se cunosc, pana reusesc sa le rapeasca, sa le scoata peste hotare si sa le vanda pe piata de sex, adica sa faca prostitutie.
Nu stiu cum poti tine la cineva '"extrem de mult", pe care nu-l cunsoti, nu l-ai intalnit in viata ta, dar esti atat de naiba incat sa crezi ca il cunsoti f bine?!
Cati anisori ai? Parintii tai stiu?
Spune-le, ca in caz de ti se intampla ceva, sa stie de unde sa inceapa cautarea!

| peperonies a răspuns:

Cati ani ai?

Răspuns utilizator avertizat
| AriKristine a răspuns:

Eu am fost in locul tau, cand eram mai mica laughing Sa tii la cineva fara sa il intalnesti personal, da, se poate. Nu lua in seama ce spun altii, cei care au trait, stiu. Tu nu ajungi sa tii la cineva din cauza aspectului, ci din cauza gandirii si felul lui de a se comporta cu tine.
Poti sa mai astepti putin, nu sa ii spui chiar acum. Dar te avertizez ca nu-i deloc usor sa ai o astfel de "relatie"

| Neo52 a răspuns:

Eu cred in dragoste pe net, fiindca poveste mea e la fel, la inceput si mie imi era frica, dar pana la urma a iesit totul bine si deja suntem impreuna de un an si 4 luni...iti doresc si tie succes in relatia ta