| Criss22 a întrebat:

problema mea sta in felul urmator: am 23 de ani si de 4 ani de zile am o relatie cu un baiat de varsta mea care ma iubeste enorm si pot spune acelasi lucru.tin foarte mult de el. chestia e ca.de ceva timp vb pe facebook m-am imprietenit foarte bine cu un baiat datorita faptului ca avem aceleasi preferinte muzicale si am descoperit ca avem foarte, ulte lucruri in comun.imi face mare placere sa vb cu el.poate chiar prea marehappy.ma face sa ma simt nemaipomenit cand vb cu el nici nu ne dam seama cum timpul trece.vb despre orice. chiar orice..singurul lucru pe care nu am indraznit sa il spun e ca.am senzatia ca ma indragostesc de el..nush ce parere ar avea.mai ales ca el e mai mic..are 19 ani.intrebarea e.ce imi recomandati? sa ii spun ca am inceput sa simt lucruri pentru el? sau sa ignor sentimentul asta. avand in vedere si faptul ca am pe cineva langa mine care ma iubeste enorm de mult.

Răspuns Câştigător
| Alexaaxc a răspuns:

Iti spun doar sa nu dai vrabia idn mina pe cioara de pe gard. Relatia ta, chiar daca e una de durata, implica snetimente puternice, pe car le poti redescoperi daca vei incerca lucruri noi alaturi d eiubitul tau. Nu-mi spune mie ca te lasi dusa de un baietas care iti lasa dedicatii pe wall, hai sa fim seriosi.

1 răspuns:
| pisicafloryan a răspuns:

Mai bine ignori ca ai un baiat care te iubeste foarte mult el de pe fb e mai mic ca tine si nici nu v-ati cunoscut pe cand cu celalalt ai 4 an cu el ai bine il lasi pe cel de pe vb ignora-l