| vasilofdeny2 a întrebat:

ma o mare problema. sa o iau cu inceputul: eu si prietena mea ne-am jucat oleaca...dar nu am facut sex(asta a fost cam acum 5-6 saptamani), si ei trebuia sa la cateva zile dupa ce neam jucat. I-a venit cu vreo 2 zile intarziere(si am zis ca e din cauze fittnesului, deoarece ea s-a apucat cam cu o saptamana inainte de a ne "juca") Ca sa fim siguri am facut si 2 teste de sarcina(la 3 saptamani), iar acestea au iesit negative. acum, mi -a spus ca este oleaca umflata la burta in partea de jos(azi la fittnes a lucrat abdomen, mai ales in partea de jos a lui) si nu stiu ce sa fac mi-e frica, sa nu fie ceva... adica incarcinata, ESTE POSIBIL?

14 răspunsuri:
| Anablondyi a răspuns:

Daca v-ati jucat cu putulicile e oleaca grav, iar daca v-ati jucat cu degetutele e oleaca si mai grav pentru ca voi nu stiti absolut nimic depre sex si va bagati aiurea intr-o chestie oleaca pentru oameni mari. daca va prostiti macar faceti-o cu cap pentru ca o data ce ti-ai inceput viata sexuala incep si problemele oleaca dificile pot spune! Aatenti data viitoare cu ce va jucati

caramela
| caramela a răspuns:

Aloo, ce jucasi bre, handbal/volei/baschet? daca nu ai introdus ceva in "cutiuta" ei si nu ai varsta nimic, nu are cum sa ramana insarcinata...iar daca ea face fittnes, banuiesc ca e destul de maricica..cred ca nu are 12 ani si tu 13
normal la 14 zile de la ultimul contact se face test de sarcina, daca zici ca a facut si au iesit pozitive, de ce va este teama? poate fi balonata si daca ea se stie cu musca pe cap, obligat ca se duce cu gandul la sarcina.iar daca are si CM deci nu are cum sa fie insarcinata.
O seara bunahappy

| dia200 a răspuns:

O avut menstruatie, testele or iesit negative va speriati degeaba nu are nimic poate ii balonata.

| h3r a răspuns:

Este oleacă însărcinată, oleacă nu.
O întrebare : ai fost beat când te-ai jucat? Tu nu-ți amintești ce ai făcut, ori cu ce ai lucrat la fată?

| Anablondyi a răspuns (pentru h3r):

Eu cred ca isi aminteste.dar doar oleaca!happy

| h3r a răspuns (pentru Anablondyi):

Cum zici matale!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca i-a venit menstruatia nu are cum sa fie insarcinata. poate are balonari se mai intampla..nu va ingrijorati e totul bine

| ralukbz a răspuns (pentru anonim_4396):

Ii poate veni menstruatia si peste sarcina, asta in primele 4 luni poate fi posibil dar daca na ejacuat in ea nu poate ramane însărcinata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata timp cat vva protejati

Răspuns utilizator avertizat
| AmaliaAmi a răspuns:

Buna! Daca doat "v-ati jucat" nu ar trebui sa iti faci griji. Daca nu ai ejaculat in ea, nu este nici o problema.Cel mai bine data viitoare, sa o faceti protejat.Baftaaahee hee)

| UTB a răspuns:

cum sa ramana cineva insarcinata daca nu ai facut sex. nu stiu ce varsta ai. sexu cred ca stii ce e nu is in masura sa ti zic daca nu i ai bagat-o. sau asa nu are cum sa ramana daca e balonata ce. iaca daca ai facut si 3 teste ehaaaa
laughing stai calm

| fanuldinamo a răspuns:

Daca ai ejaculat este posibil

| fanuldinamo a răspuns:

Daca ai ejaculat e posibil