| GigikaBoss a întrebat:

Mi-e rusine sa pun aceasta intrebare dar ma provoaca un prieten.Se poate sa faci sa-ti iasa mai repede sperma?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, suni la 112 si sub influența unui bulan, sau pulan te umplii totrolling on the floor ce tare.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Eu zic sa-l provoci si tu pe el ...sa te-ajute laughing))

| LineGuide a răspuns:

Presupun ca din intrebare, si din exprimare, te referi la masturbare, si la felul in care poti ajunge mai repede la orgasm. Ok, in cazul in care nu stiati, barbatii in timpul masturbarii stimuleaza punctul G, care pe penis se afla in partea superioara a glandului. Deci tot ce ar trebui sa faci, este sa pui mana pe carte, si sa inveti intai sistemul reproducator, apoi sa treci la fantezii.
Mult noroc!

| GigikaBoss explică:

Trebuia sa pun la trivia/amuzante. laughing
Dar tot parte din provocare era.laughing