| claudiaxxx a întrebat:

Sperma de ce la uni iasa mai repede si la alti nu?

Răspuns Câştigător
| claudiuandrei a răspuns:

Si in acest caz mai depinde si fata cum ii si de cand sa masturbat ultima dada ca daca nu te-ai masturbat de ceva vreme sperma vine mai repede

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pentru ca fiecare se dezvolta altfel, unii mai repede, altii mai incet!
Depinde de organismul fiecaruia!

| YqLmX a răspuns:

Ca sa nu fiu arogant,am sa trec peste faptul ca nu stii sa scrii corect.
ON: Depinde cum se dezvolta, daca o freci des ai sansa sa iti iese mai multa, si bineinteles conteaza si marimea.

| anamaria8811 a răspuns:

Depinde cat de excitat e si cat de bine se misca fata, si nu cred ca conteaza asa de mutl marimea

| claudiuandrei a răspuns:

Pentru ca barbatu difera de la unu la altul