| Loola_9927 a întrebat:

Oficial sunt cea mai noua membra aici big hug
Si vreau sa vin cu intrebarea anului laughing
Eu si colega mea ne-am facut prieteni 2 gimnasti frumooosi.Doar ca ei nu prea ies pe afara, pentru ca nu`i lasa antrenorul lor.Suntem cu ei de 2 saptamani si totusi nu ne-am vazut fata in fata deloc.
As vrea sa stiu: Ce sa facem? Ii iubim atat de mult, dar daca nu ne vedem deloc cu ei, nu are sens sa fim cu ei.Corect?
Help me!
Pupici.si multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| anonimanonima a răspuns:

Buna
Si bun venittt
Nu inteleg.pai.daca nu va int deloc.nu stiu.zic sa cautatzi alti.
sau spunetile ca vreti sai vedeti
si daca zic: nu
despartitiva
te pup.winking

6 răspunsuri:
| Ingerash a răspuns:

Corect,nu are sens, incercati cu altii.

| andree_5411 a răspuns:

Corect.
am impresia ca dooar isi bat joc de voi.zaulaughing
despartiti-va de eioh go on.
laughing
nu are seeeeeeeeeeens

| Miha a răspuns:

Bun Venit! big hug

Nu chiar iubirea,poate fi peste mari si tari,conteaza ca ii iubiti,dupa cum spuneti.Dar nu cred ca totul se bazeaza doar pe frumusete ci si pe personalitate.

Dar poate iubirea voastra nu e chiar asa de mare pe cat o cred eu happy Daca este varianta asta, nu pierdeti timpul degeaba, gasiti pe altcineva.

| Tiberius a răspuns:

Oficial sunt cea mai noua membra aici.

Neoficial esti si cea mai proasta membra de aici.

| meLyssa_9110 a răspuns:

Aahahahahaaaa laughing)))) rau esti tiby tongue

| Loola_9927 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri :*
Si va zic acum cum imi merge cu baiathu ala :
Suntem fericitzi, a venit in oras dupa ce a fost la un concurs si acum e atat de frumoos drooling

Ms inca o data!