| anonim_4396 a întrebat:

Pana acum vreo 2 ani am fost o persoana care se dadea in spectacol si nu reusea sa impresioneze pe nimeni cu acest lucru si am ajuns in momentul de fata unde stau cam prost la capitolul dragoste.
Si majoritatea fetelor cred ca sunt un baiat cam prostut, unele se comporta nepoliticos cu mine etc.
(un lucru care l-am facut sunt: In clasa a 5-a mie imi placea tare mult de o fata si ma gandeam ca poate putem fi impreuna asa ca intr-o zi la sfarsitul orelor i-am dat un inel (stiu ca este de ras) si am intrebat-o daca poate fi cu mine si ea mi-a spus ca nu poate si toti colegii mei au auzit si au inceput sa rada de mine.Acesta este doar o faza nu mai spun de celelalte ca nu intreb acum ca sa povestesc viata mea)
In ultimii ani m-am maturizat mult si stiu cum sa impresionez o fata din prima dupa felul cum vorbesc si despre ce vorbesc.
Si mi-a venit o idee.La vara vreau sa imi schimb total infatisarea(garderoba, parul, sa incep sa port ochelari de soare etc.) si sa ma folosesc de un prieten de al meu sa ma introduca ca un necunoscut unor fete care nu ma plac pe mine insumi(vi se pare poate ca sunt un prost ca va cer sa ma ajutati fiindca pot sa imi fac prietene de altundeva, dar doresc sa fac ceva cu acestea deoarece mi s-a pus pata).
Si in final va rog daca puteti sa imi spuneti ce as putea vorbi si cum sa ma comport ca sa raman ascuns.
Si inca un lucru credeti ca voi reusi?

6 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Amice. lasa chestile de dragoste la varsta ta. nu ai cum sa intelegi ce inseamna. Daca iti place de cineva e normal, fiti prieteni amici, dar nu iubiti, crede-ma la varsta ta, nu are rost. esti prea tanar.

| RetardedRacoons a răspuns:

Nu uita sa porti ochelarii neaparat si seara in cluburi, altfel nu vei fi niciodata un adevarat.

| RetardedRacoons a răspuns:

Plaul tau e stupid si inspirat din filme cu virgini, sfatul meu e sa nu te mai uiti la filme cu virgini sa-ti cresti o pereche de **** si sa nu mai incerci sa imiti comportamente care nu te reprezinta.

| DarkSecretAngel a răspuns:

Fetele nu plac baietii pentru infatisarea lor si pentru aspectul exterior, ci pentru ce e in interior. la varsta ta nu ar trebui sa te gandesti la iubiri si altele dar daca chiar iti place de o fata ar trebui sa fii prieten cu ea si sa o asculti nu sa o impresionezi cu un caracter fals...

| beth1 a răspuns:

Ai grija co ochelarii aia de soare sa nu fii pres cocalarstraight face, dar daca tot ti-ai luat inima in dinti si vrei sa devii macho-man incearca sa ma cuceresti p mine sa iti antrenezi talentullaughing

| Irina8 a răspuns:

Am vrut sa pecizez. daca ai spus ca in clasa a 5-a iti placea de o fata...si erai cu vreo 2 ani in urma o persoana...atunci citi ani ai de spun toti ca esti prea mic?