| liviulmv a întrebat:

Plac o fata cu 2 ani mai mica ca mine(boboaca in liceu) si as vrea sa o invit in oras. Problema este ca nu stiu ce sa ii zic avand in vedere ca nu am mai vorbit pana acum, doar ne.am vazut pe holurile liceului. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In primul si primul rand trebuie sa faci tot ce-ti sta in putinta sa deveniti cel putin prieteni. Doar pe urma ai putea spera ca ea sa accepte o invitatie de-a ta la o plimbare sau oriunde in alta parte, mall, cinema, patinoar, etc. pentru a va destinde si petrece cateva ore impreuna. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Zambeste-i de fiecare data cand o vezi si la un moment dat salut-o, apoi intreba-o ce face si urmatoarea data o intrebi daca vrea sa iasa cu tine la o prajitura.

| vocea a răspuns:

Frate in primul rand trebuie sa fii sincer si relaxat, lasa sa vina totul de la sine, daca fata te place nu trebuie sa ridici un pai, daca nu te place poti sa te pui si in cap ca tot nu te vrea, deci stai calm si daca iese iese daca nu alta, sunt miliarde de femei dupa ea care nu te-au cunoscut.