| Zapto a întrebat:

Prietena ma evita de la un timp.De curand a fost ziua ei, am vrut sa iesim prin oras dar mi-a spus ca nu are timp, ca nu vrea sa iasa din casa. L-a scurt timp am aflat ca ea era prin oras cu niste prietene.Am intrebat-o de ce nu a vrut sa iasa cu mine si mi-a zis :,, ti-am zis ca nu am timp". Nu i-am raspuns la telefon 2 zile iar in a 3-a zi cand i-am raspuns se purta ca si cand nu s-a intamplat nimic... Ce sa inteleg din asta mai vrea sa fim impreuna sau nu?

Răspuns Câştigător
| ReveuseKaari a răspuns:

Noi nu avem de unde şă ştim. TU ar trebui să ai o discuţie serioasă şi sinceră cu ea pe această temă.

2 răspunsuri:
| OFM a răspuns:

Du-te si discuta cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca vrea sa mai fiti impreuna. doar ca pur si simplu a simtit ca vrea sa stea cu prietenele ei de ziua ei de nastere. poate ai sufocat-o prea mult si e monotonie intre voi. Incearca sa faci din fiecare moment unul special, astfel incat sa nu va plictisiti unul de altul, sa faceti tot timpul chestii noi si mai ales. sa fiti sinceri si intelegatori unul cu celalalt. happy