| ItsMe6969 a întrebat:

puteti sa-mi explicati si mie cum isi da seama un baiat daca o fata mai e virgina?/ evident in timpul actului sexual. am inteles ca dupa primul contact sexual himenul fetei se inmaoie,( se rupe numai dupa prima nastere), dar cum va dati (baieti) seama? se "dilata"/"lateste" vaginul, sau ce?

am incercat sa ascund asta odata fata de iubitul meu da nu stiu cum dracu' si-a dat seama?! bineinteles ca apoi m-a luat la bani marunti cu cine? cand? de ce? ( da nah' asta s-a intamplat acum 9 luni.) big grin happy happywinking

funda happy

11 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Iubitul tau dorea sa fie primul.

| ItsMe6969 explică (pentru Awesom):

Asa ma gandeam si eu, ...haha! happy

| Alexandru0007 a răspuns:

Nu isi da nimeni seama, decat un medic ginecolog.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aoleu, tu chiar ai facut sex avand in vedere ca esti atat de prost informata? auzi la tine himenul se inmoaie, de unde dracu ai scos tampenia asta. si cica ti a curs sange si sperai sa nu iti dai seama. Crezi ca sangele ala era de inmuiere sau de unde dracu era?

| neutrino a răspuns:

Spune-i ca nu este la curent cu anatomia moderna a corpului uman, in special cu cea a femeii moderne!

| Alcyon a răspuns:

Pai daca intra usor, normal ca-si da seama. Vaginul unei virgine e mult mai stramt si baiatul se chinuie s-o penetreze.

| MiruD a răspuns:

Dupa ce se rupe himenul, iti curge sange. Si el vede asta. Plus ca vaginul tau e foarte stramt si el simte asta. Ca intra greu, nu?

| Iσαηα a răspuns:

Nu se vede decat la contactul sexual. Prima data locul este stramt si la prima penetrare doare si curge sange. Probabil a simtit dupa cum a intrat ca nu mai esti virgina.

| ItsMe6969 explică (pentru Iσαηα):

Pai mi-a curs sange si am sperat sa nu isi dea seama, ..asta e! happy

| ItsMe6969 explică:

Wow..trebuie sa fi specialist sa iti dai seama asa,! hahaha happy

| AdelaD a răspuns:

Normal ca isi da seama! laughing Daca are experienta isi da seama si oricum nu are cum sa nu isi dea seama! Sangerarea nu este obligatorie!winking Trebuia sa fi sincera cu el si sa ii zici ca nu mai esti caci nu se stie, poate vei ramane cu el toata viata si il minteai tot timpul! Nu esti prima si nici ultima fata care nu mai e virgina! laughing) Nu incerca sa pacalesti pe nimeni cu asta ca nu iti tine!winking