| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU(sau ce a mai ramas din el)! Eh, e vremea sa pun intrebarea si eu asta: Sunt indragostita de un baiat... vorbesc cu el in fiecare zi, la scola, pe mess.Se poarta foarte frumos cu mine si glumim mereu, am gasit si lucruri in comun, totul pare frumos, nu? E o problema: se pare ca e indragostit de o fata de mai mult timp(nu stiu clar, mi-au spus fetele si anumiti baieti). Am simtit ca a cazut cerul pe mine.Nu am mai avut o relatie, e cam greu sa ii zic "TE IUBESC!" pe mess sau la scola.Nu e dragoste la prima vedere(din partea mea), l-am observat ma tarziu...Deci, intrebarea este: Cum pot afla daca ma place cu adevarat? Nu spuneti: "Pune o prietena sa intrebe" sau "Intreaba-l tu". Deci, cum pot afla daca ma place? Este foarte complicat.

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Da, e complicat pentru ca asa vrei tu. Fara sa discuti cu el, nu vei sti adevarul. Din gura lui, nu a prietenilor, nici a martienilor. Nu poti altfel, nici daca te duci la ghicitoare. Poti insa sa-i verifici sentimentele cand sunteti impreuna la scoala.

3 răspunsuri:
| Nov a răspuns:

Ia-ti pl in gura si intreaba-l!

| RiRihXd a răspuns:

Auzi ma,@ĢaЂί, du-te-n pl. Ce draq, de ce nu mia- aprut si ultima faza...bai, sa-mi bag siretul in pantof...tongue

| RiRihXd a răspuns:

Bai la draq "sti: se scrie cu un "i".
Dar mersi...cred, e o fire diferita... puternica, e altfel, ma rog.