| ღAnonimaღ a întrebat:

Stiti careva un metin2 privat de buna calitate ( fara hamachi ) in care sa aveti tot ce va trebuie pentru imbunatatiri la magazine, inclusivi perle, sa castigati multi bani in cel mai scurt timp posibil? Sa aiba drop si exp mare? Mentionez ca vreau sa fie ori romanesc ori englezesc. Dar daca e bun orice limba. Sa imi dati si site-ul lor oficial. Daca puteti si un video de prezentare al shopului. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Http://www.apollomt2.ro/ Uite pe asta joc eu e ff FRUMOOOS daca il vei juca da-mi pm

6 răspunsuri:
| Cristi1998 a răspuns:

Sonya da-mi id tauhappy

Răspuns utilizator avertizat
| BogdanFnky a răspuns:

Http://86.34.17.152/ - Iti da lvl 127 cand intru, ai tot la magazine cu 0 yang!

| bogdanz04 a răspuns:

Uite aici unul german www.haylo2.com ai otele in shop pica perle in mapa de monstri lv 250...etc.

| daryus2221 a răspuns:

Sa nu intrati pe www.metin2-md.ucoz.com ca nu va da MD va fura contul :))

| darniku a răspuns:

Metin2 explossive e tare oel+9 battalie cresti repede mape noi