| Anonimous696969 a întrebat:

sunt baiat, am 17 ani si am o dilema maare cu o fata.
Totul a inceput de valentines day cand, eram la ziua unei prietene si a venit si aceasta fata(o voi numi x) de care sincer imi place. in seara aia cand am iesit afara sa fumez ea a venit la mine. Am luat-o in brate si pentru putina vreme ne-am uitat la stele, apoi am inceput sa ne sarutam. Chestia e ca a doua zi nici nu a vorbit cu mine, eu incercand sa vorbesc cu ea, sa o sarut sa o imbratisez.ma respingea total. In fine. A trecut momentul. Si-a revenit (deci vorbes cu mine dar atat) si saptamana trecuta. eram in curtea scolii(ea are prieten de vreo 25 de ani de vreo 8 luni) ma tot jucam cu ea si ea cu mine. Si am luat-o intr-un colt. Si am inceput sa o sarut.( nu m-a respins) si m-a intrebat ce fac dupa ore. I-am spus ca sunt liber. Si ne-am dus la ea acasa( deoarece era singura) si s-a intamplat ceea ce trebuia sa se intample. Adica sex. (Totusi fata cu prieten si sex cu altul. Na. Totusi laughing ) a doua zi la fel. Nici nu m-a bagat in seama. Dar azi mi-a trimis mesaj " hei, ce faci dragule?:* "

Nu stiu cum sa procedez laughing)

E sau nu indragostita de mine? Sa continui sau nu? Oare ma va baga in seama a doua zi? Nu mai inteleg nimic. Daca ma puteti ajuta as fi foarte recunoscator.

Răspuns Câştigător
| volumexd a răspuns:

Sincer, cred ca e cu tine doar de distractie, adica nu pare ceva serios, mai ales ca are iubit de 8 luni. Poate s-a cam plictisit de el si acum "se joaca" cu tine. Incearca sa vb cu ea daca vrei sa clarifici lucrurile. Baftawinking

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Continua activitatea pe care ai inceput-o cu ea.

| sofisis a răspuns:

Te foloseste pentru sex.
Daca iti place sexul cu ea, continua dar nu iti face sperante de mari romante cu ea ca nu e cazul.

| Oana92 a răspuns:

Inainte de orice gandeste-te ca asa cum a facut sex cu tine desi are o relatie cu altul, asa va face sex cu altul daca va avea o relatie cu tine. Asta bineinteles pe langa faptul ca e nesimtita si se foloseste de tine pentru a se distra atunci cand are chefwinking