| Anonim693748285916472 a întrebat:

sunt baiat si am 12 ani
Inainte sa ma hate-uiti ca sunt mic si nu am ce cauta aici ganditi-va ca sunt timid si doar aici pot apela
Bun deci cum sa incep.
Vorbesc cu o fata de 14 ani. Inainte vorbeam aproape toata ziua si in conversatie erau lucrui ca astea spuse de amandoi. I love you, ne trimiteam unul altuia poze cu noi, tin la tine etc
Bun si de cateva zile nu prea mai vorbim
(Eu o intreb ce face si nu-mi raspunde chiar daca este on)
Dar ea tine la mine mult, ea mi-a spus. Probabil blocheaza telefonul pe Facebook si na...
Bun eu vreau sa va intreb daca o pierd si daca da cum fac sa nu o mai pierd?
Eu o iubesc si cred ca si ea simte ceva pentru mine. Stiu ca am 12 si ea 14. Ea ma asteapta sa ma fac mai mare si atunci a spus ca va fi perfect
Cum sa o fac sa se simta fericita, speciala si unica? Tin sa mentionez ca sta in aceiasi localitate ca mine dar la alta scoala
Fericirea ei este si a mea deci nu vreau raspunsuri pe care sa le folosesc si sa o ranesc...

Merciiiii de intelegere

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O iubesti? la 12 ani? lool

| Anonim693748285916472 explică (pentru suntserios):

Lool chiar nu iti vine sa crezi No?
Atunci go and cry me a river

| suntserios a răspuns (pentru Anonim693748285916472):

Tu o iubesti pe maica ta, si prajiturile si desenele animate bre putzulica

| mentholinks a răspuns:

Nu prea ai ce face, depinde de ea cat timp e dispusa sa mai astepte.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ai doar 12 ani. N-ai cum s-o faci fericita. Esti doar un ţânc. Daca o pierzi, asta e. Nu e singura fata din lumea asta.