| MihaiCm a întrebat:

sunt cu o tipa de 2 luni si am invitat-o la mine acasa, si am vrut sa facem dragoste pentru prima oara, eu eram ametit de la bautura, si nu m-am excitat oare sa fie o problema de la mine?
Imi batea inima foarte repede oare sa fie de la asta? Am varsta de 18 ani

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Lipsa de experienta, emotiile si bautura nu fac casa buna. Cum pe primele doua nu le poti controla incearca sa renunti la alcool urmatoarea data. Si nu uita de protectiewinking

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In majoritatea cazurilor/situatiilor alcoolul reduce semnificativ stimulii excitanti si performantele sexuale. Activitatea intensa a inimii ar fi trebuit sa-ti fie favorabila si sa produca o erectie foarte puternica, dar se pare ca "dusmanul" performantei sexuale avea o componenta de natura psihica. De foarte multe ori sexul nu face casa buna cu bautura si ia aminte pentru a nu ajunge in situatii absolut jenante si alta data. Succes pe viitor.

| Emilian65 a răspuns:

Nu te-ai excitat din cauza bauturii care era in tine. Alta data nu mai bea pana nu mai stii de tine, daca vrei sa faci sex cu o fata.