| anonim_4396 a întrebat:

rog seriozitate, acum 1 luna am pus o intrebare despre un anumit baiat, pentru ca nu eram sigura ca ma place, dar cu ajutorul vostru am reusit sa tin legatura cu el, si va multumesc pe aceasta cale, l-a inceput el a fost timid si nu mi-a zi din prima ca ma place dar cu timpul a recunoscut.Acum aproximativ 1 saptamana l-am invitat la mine acasa pentru ca parintii mei nu erau acasa si chiar daca ar fi fost, as fi folosit pretextul ca este doar un coleg si ne facem temele, am inceput sa ne sarutam (fiind pentru prima oara) insa nu stiu cum sa ma expim intr-un fel eu l-am excitat pe el punand-ui mana pe picior, el s-a pierdut cu sinea (ca orice baiat cand este excitat) si m-a impins in pat si a venit si el peste mine, noi am facut "Ce fac oamenii mari "stiti voi, si nu ne-am portejat deoarece a fost o intamplare ne dorita, intrebarea mea ar fi daca ar fi sanse sa fiu insarcinate deoarece imi este foarte frica deoarece am varsta de 14 ani si el la fel, avand in vedere ca a ejaculat foarte putin, si daca asa este cum as putea sa le spun parintilor? As vrea sa imi spuneti si parerea dvs despre aceasta poveste. Va multumesc mult asept raspunsuri cat mai detaliate, dau funda la cel mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| vasic a răspuns:

1. Cei de pe TPU au contribuit sa ajungi aici. nasol moment.
2. Ti-e rusine sa numesti "Ce fac oamenii mari " dar nu ti-e rusine sa o faci neprotejata. Aiurea. Maternitatile sunt pline de copii cu copii.
3. Prietenul tau e un iresponsabil. la 14 ani multa minte nu ma astept sa aiba da macar frica ar fi trebuit.
Parca se faceau ore de educatie sexuala in scoala (bine, parintii nu erau de acord pentru ca ei stiu ca acasa ai lor se joaca cu pokemon nu de-a fertilizarea). @ lukyboyz123 Esti dus cu capul cum sa se duca singura la 14 la ginecolog. Sfatul meu e sa vorbesti cu ai tai, macar cu mama ta si ea va sti cum sa te indrume de acolo. Daca nu ti-a fost frica sa o faci, nu trebuie sa-ti fie frica nici sa-i spui. Asta e de acum n-o mai poti intoarce.

| Anish a răspuns (pentru vasic):

Multumesc pentru ajutorhappy

2 răspunsuri:
| LastWhisper a răspuns:

Pai, s-ar putea sa fii insarcinata, cam asa e ideea, si daca o sa avortezi crede-ma sa nu o faci caci cam ai sanse sa te duci in iad.In lumea de dincolo.Pe bune nu glumesc.Intai afla daca esti insarcinata. Du-te la un medic. Daca esti incearca sa le spui parintilor.Doar daca esti si daca nu esti treci cu vederea. Data viitoare sa nu mai faci asa o greseala. Ok? N-are ce sa-ti faca parintii doar sa te pedepseasca sau sa-ti interzica sa nu mai iesi cu baiatul acela. Sper ca te-am ajutat. Funda?