| indragostitluleacristy a întrebat:

sunt nou...deci sa incep cu ce-a ce am de spus : Imi place de o fata foarte mult si nu stiu cum sa ii spun asta, sunt mai timid cred ca si ea ma place intru-n mod in felul : cum ma priveste, nu ma refuza se comporta frumos cu mine si mie imi place enorm de mult deci nu stiu cum sa ii demonstrez ca imi place foarte mult de ea si ca tin la ea deci nu mi-o pot scoate din cap mereu cand dorm visez cu ea si adorm cu gandu la ea...Toata chestia e ca sunt timid si nu stiu cum s-o fac sa realizeze ca o iubesc foarte mult Astept raspunsuri Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| righthere a răspuns:

Ai inceput cu faza ca iti place foarte mult, ai continuat ca nu poti sa ti-o scoti din cap, apoi ca o iubesti foarte mult. eu daca as fi fata si as vedea cum te comporti cu mine si mi-ai placea as face eu primul pas daca vad ca esti mai rushinos chiar daca nu trebui sa fie fata prima. so what are you waitin' for? invit-o la un suc la o poveste si ii spui ca o placi sau pur si simplu o privesti mai dulce si daca nu ii spui poti sa treci direct la sarut smug. succes

3 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Prin a fi tu însuţi.

| Castiel a răspuns:

Pai sa privim realist fara "bullshit-uri" daca ea nu te place nu-ti va raspunde la reactile tale,sau daca n-are experienta nu va sti sa te citeasca, deci ori ii spui, iti iei inima in dinti (cea ce creste sansele sa fie cu tine) sau il pui pe altu sai zica (dar scad sansele) sau spune-i pe mess ca e alta pe mess si fata2face dar pierde farmecu e mai misto sa ii spui tu face2face asta e tot ce poti face sau stai 2 ani sa ii dai semne si bla bla boooring

| AnGeL a răspuns:

Prin comportamentul tau ii poti da de inteles ca o placi