| madutzul a întrebat:

Va rog ajutatima. Eu mam indragostit de o fata acum inainte fata ma placea si acum eu am ajuns sa o plac ea vorbeste cu mine ne mai imbratisam, radem, suntem prieteni. Vreau sa ii spun cat de mult tin la ea si sa o intreb daca vrea sa fim impreuna (iubiti) dau funda ajutaima.

Răspuns Câştigător
| Criminal2 a răspuns:

Hey,iti dau o idee intr-un moment cind sinteti doar voi doi sarut-o si vezi reactia ei daca te place va continua sarutul, daca nu, nu, ghinion. big grin

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Fa-ti curaj si spune-i ca o iubesti si ca vreti sa aveti o relatie frumoasa si de durata.

| SkyPilot a răspuns:

Intr-un moment cand sunteti numai voi doi, ofera-i un trandafir rosu si intreab-o direct. Fii pregatit sa ii faci complimente sincere, nu sa iti pice fata cand te intreaba ce iti place la ea.

| frostxtq a răspuns:

Din cate vad, o placi si te place. Ce te opreste sa ii spui ce simti?
Nu iti gasesti cuvintele? Nu trebuie sa fii foarte sofisticat. Spune-i pur si simplu ca vrei sa ai o relatie cu ea.

| MidnightR a răspuns:

Vrei sa-ti pregatesc eu un speech sau ce?
Daca sentimentul e reciproc spune-i pur si simplu.

| LaESfanta a răspuns:

Se scrie "ajutati-ma". In rest e ok. Funda?

| Etrex a răspuns:

Spune-i direct fara teama sau emotii si iti garantez ca totu o sa fie bine."Nu mori " sunt doar niste cuvinte spuse unei fete. mare scofala