| Anonim2731 a întrebat:

Va rog mult ajutati-ma cu un sfat.
In timpul actului sexual s-a rupt varful prezervativului si nu mi.am dat seama!
Abia dupa ce am terminat am observat ca lipseste o parte din prezervativ!
Dupa ce mi.am dat seama "ea" a fugit la baie si a urinat rapid '
Ea este infertila "sau nu stiu cum se zice" adica AB -nu se stie daca va putea face copii!
Ce sanse sunt sa fi ramas

11 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Ce legatura are urinatul? Doar nu crezi ca pe acolo au intrat si spermatozoizii, nu?

Răspuns utilizator avertizat
| Emilian65 a răspuns:

Daca este infertila, atunci poti face sex fara grija ca va ramane vreodata gravida.

| kandaraki a răspuns:

Prosti pe lumea asta sunt destui.
cum naiba sa se rupa prezervativul?
daca e infertila, daca chiar asa e, sunt zero sanse sa ramana insarcinata.

| AlleMrr69 a răspuns:

Poate sa ia pilula de a doa zi in caz de nesiguranta

| Maria_Cristina_1996_X9hf a răspuns:

In primul rand, nu conteaza daca are AB-....va ramane mai greu insarcinata, dar nu e infertila!
Ar trebui sa o intrebi si sa vedeti daca era in peioada fertila sau nu. Daca este, mai poate lua o pastila, EllaOne, care e ok si dupa 5 zile.
Ca sa-ti raspund, da, sunt sanse destul de mari ca ea sa fi ramas gravida happy Bafta!