| anonim_4396 a întrebat:

Vine vara si vreau sa stiu cum imi pot ascunde erectia la plaja? Exista vreo solutie sa ascund erectia la plaja la fetele frumoase?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Ori te-ntorci cu fundu-n sus, ori intri repede în apă și asta va rezolva rapid problema.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In momentul in care simti ca apare senzatia de excitatie, pur si simplu inti cat poti de rapid ori sub dusul cu apa rece, sau in cea mai mare viteza te bagi in... mare. laughing Simplu si eficient. rolling on the floor

| Donsavas a răspuns:

Da. Nu te mai uiti la ele si te gândești la altceva. Dorința e cea care iti da pornirile astea sexuale.

| SG1995 a răspuns:

Eu unul urinez când mi se scoală și nu am chef, dacă ești circumscris atunci e nasol de tine, am auzit că e dureros.

| ywar a răspuns:

Dar poate nu vrei sa ascunzi erectia.