| adriansplash a întrebat:

Buna tuturor vreau sa va cer sfatul sunt la mare cu un grup de prieteni printre noi este si o fata de care imi place si azi ramasese ea si cu inca o fata pe plaja si stiind ca nu stie sa inoate m-am oferit sa o invat eu, cand o tineam in brate aveam erectie si ma simteam foarte aiurea incercam cumva sa nu isi dea seama problema ar fi ca o mai plac 2 baieti si toti se bat sa stea in preajma ei aia nu isi ascund de ea faptul ca au erectii, dar intr-un fel ma bucur ca aa acceptat ca eu sa o invat sa inoate pe ceilalti ia refuzat. cum as putea ascunde erectia de ea si cum ar trebui sa ma port cu ea am avut relatii, dar foarte scurte de asta nu stiu, va multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Da inca sa fii mandru ca aparatul...raspunde! happy fii sigur ca ea cand v-a simti... o sa-i placa.Ca ai erectie in acest caz este absolut normal.

| Masacree a răspuns:

Pai ia si tu niste pantaloni mai largi sau incearca sa nu te mai gandestii la lucruri care iti provoaca erectie, comporta-te normal cu ea ca un prieten bun, fa-o sa rada si da-i impresia ca sunteti doar prieteni. dupa ei o sa ii placa sa stea in preajma ta si o sa va cunoasteti din ce in ce mai bine si cel mai probabil o sa inceapa sa te placa. Succes! :*