| alexoripitic a întrebat:

voiam sa va spun ca vreau sa imi fac operatie de circumcizie, dar as dori sa ma duc la o clinica de incredere si sa nu platesc extrem de mult, imi puteti spune cateva clinici din Bucuresti?

Multumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, clinicile nu au preturi flexibile, nu-i ca la piata sa negociezi cu vanzatorul, acolo au o lista de preturi pe care toata lumea o respecta!
Mergi al ei la sediu si uita-te pe lista de preturi, iti convine, ramai si iti faci planificare de operatie, daca nu-ti convine, pleci!

| corbulalbrosu a răspuns:

Circumcizia este efectuata, de obicei, de catre un medic pediatru, obstetrician, medic chirurg sau urolog. Cu toate acestea, ritualul circumciziei poate fi efectuat si de persoane fara pregatire medicala in acest sens, cum ar fi rabinii din cultura ebraica sau imamii musulmani. http://www.descopera.ro/......-musulmani Sanatate.