anonim_4396
Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt din Neamt si vreau sa imi fac o operatie la urechi(otoplastie). Am gasit o clinica in bacau care are si in Bucuresti, e o clinica foarte buna si cunoscuta sau operat multe vedete gen Andreea Marin. Am sunat si am vb si au zis sa merg tocmai pe 25 iulie(peste 2 luni) si e prea tarziu eu vreau cat mai degraba si pretul este de 1500 euro!
Am gasit inca o clinica tot din Bacau si din cate am citit au investit peste 1 mil de euro si e deschisa din 2005, doctorul e Dan Chelariu ( www.clinicachelariu.ro ) Am vorbit si cu iei si au zis ca pot merge si peste 3 zile la consultatie dar problema este ca nu stiu cat de buna e vreau sa stiu daca ati auzit de aceasta clinica de acel doctor despre bine sau poate aveti cunostinte care au mers la el si au fost multumite.
Ar mai fi o varianta la Iasi, acolo am vazut ca sunt mai multe clinici de chirurgie plastica dar faza e ca nu stiu care e cea mai buna si pacienti care au mai fost daca is multumiti.
Clinica din Bacau care are si in Bucuresti sunt sigur ca e o clinica foarte buna ca sau operat zeci de vedete chiar la Bacau au venit pentru operatie dar trebuie sa astept prea mult.

Astept niste raspunsuri daca stiti ceva despre aceasta clinica a lui Dan Chelariu sau poate cunoasteti clinici mai bune care sau operat cunostinte sau prieteni si au fost multumite de operatie din clinicile din Iasi.

P.S. nu vreau sa scrieti pe google clinici din Iasi si sa le enumerati aicea, vreau sa raspunda doar cei care stiu sigur ca e buna sau au cunostinte care au fost.

FUNDA SI VA MULTUMESC!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns: