| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va povestesc ceva sunt cu un baiat de 1 an de zile iar acum 8 luni am auzit ca s-a pupat cu o alta fata, iar acum 3 luni aud din nou ca m-a inselat de doua ori, azi am aflat ca in vara asta a mai fost cu o fata cat am fost eu plecata din oras. Faza e, ca tocmai el imi spune ca m-a inselat pentru ca vrea sa fie sincer chatterbox. Il iubesc foarte mult si ca sa pot fi cu el m-am certat cu multi prieteni si cu parintii. iar acum ma simt foarte singura chiar daca sunt cu el. m-am gandit sa ne despartim pentru ca simt ca nu pot sa il mai iert. voi ce ma sfatuiti sa fac? sunt disperataaa! crying(

Răspuns Câştigător
| byancutza a răspuns:

Pai si eu am patit lukrul asta, si iti pot spune sa faci ce iti dicteaza inima dar sa stii ca nu se va schimba si tot timpul va fi asa te va insela si etc, poate te iubeste si pe tine dar ii place sa incerce mai multe si un golan are o inima ce inima lui poate iubi doar o sng pers acum nu stiu exact daca te iubeste sau nu daca tu iai face vreo faza de genu sau iai da de inteles si l-ai vedea gelos insemna k ii pasa si de tine.gandeste-te bine ce vrei sa faci si cum vrei dar fi konstienta k el va ramane asa nu se va putea schimba,sfatul meu este sa iti gasesti alta pers k nici o fata nu merita lukrurile astea si ai sa vezi k iti va fi ma bine, dar totul depinde de tine fa ceea ce crezi tu ca iti este tie mai bine, mult succes si sper ca vei lua o hotarare inteleapta.

2 răspunsuri:
| ionutmystic a răspuns:

Daca aveti mai mult de 26 de ani impreuna ar trebui sa puneti capat relatiei. Daca nu probabil sunteti niste pici care nu stiu inca ce e aia dragostea si toata mascarada de care povestesti mai sus este doar o etapa din maturizare. Atata timp cat va tineti chilotii pe voi o sa fie totul bine.

| TripleMx a răspuns:

Fa ce stii tu mai bine.Eu de eram in locul tau(nu zic in nume de rau)
il lasam demult.Dar nu te lua dup[a mine fa cum e mai bine.Baftik :*