| ReSp3c7 a întrebat:

vreau si eu sa stiu. daca e ceva in neregula sau nu. Acum 3-4 zile am intretinut relatii sexuale cu iubita mea. pozitia ( Capra ) in fine. dupa 1 minut dupa ce am penetrat-o. curgea ceva alb din ea pe langa penis. Era ca sperma dar un pic mai Groasa. avand in vedere ca am facut ( Protejat ). si ea nu a ejeculat nici eu de altfel. Ajutor, ofer

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă ea NU are mâncărimi în zona genitală şi dacă acea secreţie albicioasă NU mirosea urât, atunci NU e vorba de nici o infecţie şi de nici un risc.

Cel mai probabil, acea secreţie se datorează excitaţiei, fiind aşa-numita "ejaculare feminină" - vezi detalii la linkul :
http://www.csid.ro/sex/si-femeile-ejaculeaza-3641170/

http://www.studentie.ro/......33-a-34988

Oricum, din moment ce ai folosit prezervativ, nu cred să fie vreun risc.

Toate cele bune.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este secretia vaginala.S-a excitat.Stai linistit.Nu se intampla nimic.

| Vvistula a răspuns:

Bravo in continuare

| Azµre a răspuns:

Secreția vaginală trebuie să fie trnasparentă.
Dacă a curs alb gros spre brânzos, se cheamă o infecție cu candidoză.
Așa că să facă un control ginecologic, nu este normal să curgă așa!

| Keith a răspuns:

Ceea ce i-a curs ei se numeste secretie vaginala, si stai linistit e ceva normal toate fetele o au, ea nu are cum sa ejaculeze ca nu e baiat, si daca spui ca v-ati protejat stai linistit, nu e nicio problema nu se intampla nimic.Bafta!

| Eus3b1u995 a răspuns:

Secretie vaginala, o au toate fetele happy.

| AditzaAditsssa a răspuns:

Atunci de ce te temi? Ai facut-o protejat, deci nu-i nicio problema.Stai linistit,nu s-a intamplat nimic atata timp cat tu ai folosit prezervativ si nici macat nu ti-ai dat drumul in el.Iar ce i-a curs ei nu trebuie sa va ingrijoreze in niciun fel,poate sa ii curga rauri,nu o sa ramana insarcinata cu lichidul eilaughing) Se simtea bine,de-asta i-a curs chestia aia,nu e nimic anormal. Poate chiar esti de felicitat, ai reusit sa o faci sa se simta atat de bine, incat a ejaculat! Deci, stai linistit, nu e nimic! sunt 0% sanse se sarcina!

| MeandYou123 a răspuns:

Secretie vaginala! Offf

| andreea000111 a răspuns:

De obicei nu ar fi trebuit sa se intample asta...