| ViataCuSentimente a întrebat:

Am 13 ani si nu imi iese sperma din penis! Ce as putea face? Fara jigniri! Vreau sa fac relatii sexuale cu prietena mea! Ce as putea face sa imi iasa sperma! Ajutor

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ignorand faptul ca esti inca un copil iti raspund si iti transmit ca in eventualitatea unui act sexual lipsa spermei ar trebui sa fie un motiv de bucurie si nu unul de frustrare si asta in ideea ca nu esti deocamdata capabil de procreere si nu trebuie sa folosesti o metoda de preventie. Nu poti face absolut ninic deoarece SPERMA nu se produce la comanda, trebuie sa mai cresti pentru ca gonadele tale sa ajunga la maturizarea sexuala.

| Emilian65 a răspuns:

De unde ai vazut ca nu-ti iese sperma? De la masturbat? Lasa sportul asta si pune mana pe carte ca te asteapta examenele.

| Skilline2012 a răspuns:

Prost. Abia pe la 13 incepe sa-ti iasa. Doar nu vrei sa ai o ejaculare precoce de acum. Lasa sexul, la sapă cu tine.

| TinK0de a răspuns:

Mor de ras, mai copile eu la 13 ani nici nu stiam la ce se foloseste puta din pantaloni, credeam ca e de design si ca fetele tot 'pompieri' sunt...Du-te la psiholog sau la biserica.

| theproX a răspuns:

Ai timp sa iti iasa sperma... de ce ai vrea sa iti iasa acum? Ar trebui sa te bucuri si sa profiti de asta si sa faci sex... dar esti putin cam mic

| ShadoWNam3 a răspuns:

Copile,ai 13 ani, vezi-ti de masinute si robotei, nu de sex!