| RazvanRomeoCR7 a întrebat:

Salut tuturor, am 18 ani si vreau sa va intreb ceva si sincer nu imi e rusine chiar vreau sa aud cat mai multe sfaturi sau pareri. Pana acum nu am avut prima " partida " de sex ca sa ii spun asa. Marea mea frica este sa nu ejaculez prea repede.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Indiferent cat de tare sau daca iti este frica sau nu, prinul act sexual va avea acelasi rezultat... catastrofic. Dar acest lucru NU trebuie sa te demoralizeze fiindca este normal ca ejacularea sa poata fi controlata in cazul primelor cateva acte sexuale. Experienta se acumuleaza in timp. Uneori in cazul baietilor mai emotivi si usor excitati, experienta se dobandeste in decurs de mai multi ani, perioada in care sa fie intretinute acte sexuale cat mai constant si pe cat este posibil cu aceeasi partenera. Sanatate!

| Sofer a răspuns:

Ca prima data asa o sa se intample, dar continui a doua oara. Eu cand am facut prima data cu partenera n-am folosit prezervativ cei drept m-am riscat. dar important e sa il folosesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai întâi să găsești o iubită, altfel ejaculezi numai pe burta ta.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Din cauza emotiilor, o sa ejaculezi repede. Dar fata va trebui sa inteleaga. In timp, vei invata sa te controlezi mai mult.

Răspuns utilizator avertizat
| NeganMyLove a răspuns:

Poți avea prima ta "partida" happy foarte liniștit! Majoritatea băieților cuminți happy se gândesc la asta! Folosește un prezervativ!