| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor! Am si eu o intrebare mai delicata >:".Voi ce ati face sa impresionati o fata, sa o faceti sa fie nebuna dupa >tine?: Grea intrebare nu? Orice intrebare are si un raspuns. Astept. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| onlyagirl a răspuns:

Parerea mea e ca cel mai important lucru e sa fii tu insuti. daca te place, te place asa cum esti.scaote si tu la iveala partea buna din tine, latura romantica, atenta(daca esti asahee hee).e cineva si pentru tine, acolo, undeva:*

3 răspunsuri:
| mFlorian a răspuns:

In primul rand trebuie sa stii ce fel de fata este, din ce categorie face poarte, dupa trebuie sa-i cunost gusturile, sa stii ce-i place.Cum ai spus si tu, raspunsuri sunt, dar sunt prea multe.Da-ne detalii despre aceasta fata pentru a putea sa-ti spunem in ce mod sa o abordezi.

| pretty34 a răspuns:

Nu e nevoie sa faci pe nimeni sa umble nebuna dupa tine. Daca iti place de ea, incerci sa o impresionezi, sa-i castigi dragostea prin atitudinea ta si asta conteaza mai mult.

| ScreamoTime a răspuns:

Imbraca-te fain :p