| Alexandra_7889 a întrebat:

Buna >>TPU:"big grin< Intrebaresmug
poate cineva sa fie cu tine numai ca sa isi bata joc.thinking sau nu.
astept raspuns dau funda va pup >:*big grin

Răspuns Câştigător
| Vanne a răspuns:

Pai, da poti fi multi, dar fenomenul asta se gaseste mai mult la fete, la baieti mai putin. Baieti, in general, sunt provocati sa faca misto de vreo fata, sau in unele cazuri ( exceptii) baieti fac asta doar ca sa isi arate barbatia in fata celorlalti. In cazul fetelor e cam la fel, numai ca fetele mai fac asta si ca sa aiba pe cineva ca sclav sau ceva de genu. Sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Sigur ca poate. Orice este posibil. Dupa multa mistocareala si abureli si alte chestii, intervin si sentimentele (daca e cazul).

| Alexandra_7889 explică (pentru JustCosmin):

@JustCosmin scuze pentru vot l-am dat din greseala offf I don't want to seecrying

| JustCosmin a răspuns (pentru Alexandra_7889):

laughing Nu e primul pe care il primesc.

| Alexandra_7889 explică (pentru JustCosmin):

Nu pe bune este folositor raspunsul dar nu stiu dc am dat asa crying(((((((...app da-mi si mie id tauwinking daca vrei :*

| Cσcσ a răspuns:

Da cred ca poate dar sunt si altii care nu isi bat jocwinking

| Cσcσ a răspuns:

Da se poate dar sunt si altii care nu iti bat jocwinking