| Mark3399 a întrebat:

Salut tuturor. Ma numesc Mark si am 13 ani. As avea o intrebare despre,, masturbare".
Daca te masturbezi de mik nu o sa iti mai creasca penisul
sau o sa creasca mai putin?
Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| FrozEenSoul a răspuns:

Salut! Eu sunt de parere ca masturbarea te ajuta la cresterea penisului happy (multe persoane o sa zica ca's nebun...) Sa o luam logic. Penisul este un muschi... Daca tu te masturbezi (il lucrezi ) El creste nu? Deci stai linistit ca nu are cum sa nu iti mai creasca. In + de abia iti cunosti corpul mai bine. Sper sa te fi lamurit. Bafta si succes!

5 răspunsuri:
| Spartanul07 a răspuns:

O sa creasca normaltongue

| xCrinax a răspuns:

Nu, nu are nicio legatura. Dar in curand vei primi nenumarate raspunsuri care sa-ti spuna sa nu faci asta. Toate cele bune!

| FcDb a răspuns:

O sa ti se micsoreze laughing

| sandrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrra a răspuns:

Creste aproximativ de 1.4 ori mai repede decat ar trebui normal, s.au facut experimente si s.a dovedit