| faceyahoo a întrebat:

Daca te masturbezi e posibil sa-ti creasca penisul? Dau funda pentru cel mai bun >raspuns!:

Răspuns Câştigător
| STEFANXxX a răspuns:

Pai stii, eu asa intrebare am pus-o de 4 ori deja si nimeni nu mi-a raspuns normal, dar eu singur mi-am dat seama.Deci daca te masturbezi de cel putin 4 ori pe zi in jumatate de an posibil sa ti se mareasca cu 3 cm.Depinde cum si cind te masturbezi.El ti se mareste cu 2 cm cind faci prima data sex.winking

| ComatoseWine a răspuns (pentru STEFANXxX):

4 ori pe zi? Dar esti obsedat?:O.Mai bine il lasi michee hee

| STEFANXxX a răspuns (pentru ComatoseWine):

Da ai dreptate am exagerat putin, de fapt numai 2-3 ori nu mai multbig grin

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da vezi să nu îți ajungă în stradă

| MasterYoda a răspuns:

Ba din contra, iti scade pana cand n-ai sa mai ai pe ce pune mana...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dap creste la fel ca nasul lui Pinochio. Vezi sa nu creasca prea mult sa te impiedici de el, ca o sa isi dea lumea seama dupa aia ce faci in fiecare zi.

| Sanela a răspuns:

Depinde de cat de des te masturbezi,daca il freci mult,risti sa ajungi sa te vaiti,caci va ajunge sa te doara! el creste numai cu masaj usor, de la baza in sus, regulat! fara graba

| NECUNOSCUT111245 a răspuns:

Nu stiu sigur dar asa am auzit dar daca ar fi adevarat nu cred ca ar creste an o luna doua cred ca an un an doi multa bafta