| UnFanatic a întrebat:

Salut useri TPU, am 17 ani si am penisul de 14 cm in erectie. As dori sa stiu daca o sa intampin probleme mari in viata sexuala si daca o sa mai creasca ^_^ daca se poate seriozitate, multumesc anticipat pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| GLu a răspuns:

Un studiu realizat de o prestigioasa organizatie medicala franceza a stabilit ca lungimea medie a organului sexual masculin este, in stare erecta, de 12, 6 - 14, 4 centimetri, asa ca stai linistit

| anonim_4396 a răspuns (pentru GLu):

Lol inseamna ca il am peste lungimea normalalaughing

10 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Sa nu te impiedici de el

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Cresteeeee uite cum cresteeee! iar il masurati ma?waiting

| XatomisX a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Pentru tine nu conteaza marimea?

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru XatomisX):

Nu prearaised eyebrows dar vad ca toti il masoara day dreaming

| XatomisX a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Normal daca vine unu cu 8cm ce faci> o mai faci cu el ia gandeste-te deci conteaza sa stii

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru XatomisX):

;-? eh`

| iubaretulcata a răspuns:

Cam mic pentru virsta ta ..baga frate tare la fete cit esti tinar ca cu astea ramiii nu conteaza marimea ci cum o faci crezi ca toate alearga dupa salamuri...

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Penisul iti tot creste, si tot creste pe parcursul timpului, si multe fete spun ca le plac penisul mic, pentru a simti placere, nu durerea pe care o provoaca un penis mare

| DolsePapusika a răspuns:

Ooooo fetelor ce repede ati raspuns big grin