| danny_5834 a întrebat:

va rog sa-mi spuneti ce le place fetelor ( la baieti), dau fundita.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Brighitaaa a răspuns:

Deci fetelor le place ca un baiat sa le spune cuvinte dragute ca si "esti foarte dulce,esti frumoasa,esti scumpa,esti o fata minunata" etc. nu ca si tampenii de genu "Esti interesata de sex?,esti bunoaca rau,esti sexyy" etc. numa daca-s tarfe (pardon).Nu le place cand se crede smecher, sa te dai mare, sa crezi ca orice fata poate fii cu el etc.Afla ce gen de baiat ii place fetei respective,skater,mai simplu, biker, punk apoi incearca sa fii asa sau daca fetei ii place asa cum esti e perfect. Mai intra in discutii cu ea si asa mai departe. Sper ca ti-am fost de ajutor.
Da-mi funda daca crezi ca meritwinking:*

7 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Sa fie tandru cu ele,sa le respecte,sa le faca complimente chiar daca nu sunt frumoase toate, sa le aprecieze pentru ce sunt ele, si sa stie sa se comporte, sa fie sensibil, iubitor dulce. sa se simtao fata protejata cand e langa el Okhappy

| Angeline a răspuns:

Incearca o freza dinaia faina si niste ochelari de soare, un iphone si imprumuti niste bani de la mamica, sa zici ca cica is i tai si iti gasesti admiratoarelaughing

| swettylove a răspuns:

Fi tu insati caci la fiecare gen de fata le place cate un gen de baiat. Nu ne plac tuturor fetelor aceeasi baieti.
Pentru mine de exemplu nu conteaza atat de mult aspectul fizic,imi plac baietii cu tupeu dar in limita bunul simt, urasc sa mi se spuna " pisi,baby,printeso, frumoaso etc" mi se par chestii de cocalari.
Imi place ca baiatul sa ma faca sa zambesc si sa ma simt protejata in prezenta lui, imi place sa ma priveasca si sa'mi ia apararea iar la aspectul fizic ...fiecare fata are cu totul alte gusturi... mie imi plac brunetii cu ochii verzi de exemplu, nu imi plac punkerii sau cei emo.

| roxii_1257 a răspuns:

Nu toate fetele au acelasi gusturiwinking

| Rococr a răspuns:

Pana in 18 ani(medie) :
1 aspect
2 bani
3 popularitate
4 comportament

dupa.se schimba 1 cu 2

| Rococr a răspuns:

Incredibil, cata ipocrizie, cat **** pe bat e servit aici. Amice nu te schimba sau nu te baga intr'o turma gen ''fi punker'' laughing)))) ca asa crezi tu ca te va place bagaboanta. Nu te schiba pentru nimic in lume si nu lua sfaturi despre fete, de la fete daca nu le cunosti tu foarte bine si le sti ca sunt directe si sincere. Ce e adevarat, trebuie sa nu fi porcos sau sa iti bagi mersuri si aere. Hai sal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IN primul rand nu face pe smeceru si nu te crede dumnezeu pe pamant nu merge la ea si spune-i ce faci pisi iubi baby etc. Spune-i complimente de genu ce scumpa esti ce frunoasa esti superba etc.Comportate frumos cu ea si dupa sa zicem vreo luna in care trebuie sa ii dovedesti ca esti de treaba invit-o la un suc sau sa va plimbati sau la un film(ocazia perfecta ca sa o iei de mana) sau chiamo afara dar numai voi doi sau conduo pana acasa etc