| Anonymous01 a întrebat:

Fetelor spuneti tot ce va place la baieti, funda si voturi.

Răspuns Câştigător
| Șosețică a răspuns:

Pai...sa nu injure in prostie...mie imi plac baietii genul ala cu skate board-uri aia mai rockeri dar nu nebunii sa nu isi bata joc de mine tongue
byeeeeeeee!

7 răspunsuri:
| Lorenna a răspuns:

Sa aiba bunul simt.
Sa glumeasca dar sa nu exagereze cu glumele
Sa fie de trebuie
Si sa ma inteleagawinking

| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Pentru mine conteaza foarte mult sa fie sincer, sa aiba simtul umorului si sa stie sa respecte o fatahee hee

| NuExista a răspuns:

Cand un baiat face un sacrificiu special pentru mine,ceva ce nu ar face pentru oricine,sa demonstreze ca tine la mine,si la relatia noastra, apai nu'mi trebuie nimic mai mult.

Poate sa aiba bani, sa fie super model si alea alea. oh go on.da daca nu'i sincer si fidel. poate ramane la ******* happy

Sper ca te'am ajutat.asta e parerea mea. happy

| Addicted2Chocolate a răspuns:

In primul rand,caracterul. Daca este un baiat cu bun simt, si vorba lui Sunshine, care sa nu injure aiurea.De asemenea,ca stil vestimentar, imi plac cei ce se imbraca normalthinking, dar oricum am o atractie mai mare pentru sk8eri day dreaming. Pe langa acestea,sa nu fie un incult cu care sa nu am ce discuta oh go on sau,sa fie genul care asculta asa-zisele manele, cel putin nu de fata cu mine, in cazul in care nu se poate lasa de acest"viciu"ca sa zic asa. rolling eyes. That's all. =D

| D3edii a răspuns:

Poi.sa fie cat mai glumet. sa ma alinte. sa nu fie porklaughing.si sa fie el insusi.sa nu ma insele.
Cam atathappy
Funditszaa?smug

| SloOpY a răspuns:

J mie imi plac mai mult baietii cu skate board-uri si cu freza misto... sau de ce nu unul emio dar, doar sa arate nu si sa se comporte

| laryyssaa a răspuns:

Pai in primul rand comportamentul si simtul umorului, apoi aspectul fizic(mai ales fata si ochii).

Întrebări recente