| мутнιc a întrebat:

Salut happy voi ce metoda aveti sa "agatati" >fete?:

6 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Face furouri nu furori

| Azµre a răspuns:

Metoda Romantică.
E simplă, demodată și totuși face furouri.

| badboy18 a răspuns:

Nu e un obiect ca sa-l agati, sa-l iei, sa-l folosesti. E un om ca si tine.cum a zis Azqure metoda romantica "face furori"

| ChelioSsS a răspuns:

Iti iei un carlig cu tine si cand vezi vreuna cu fusta o agheti happy

| мутнιc explică:

Chelios. iti place sa te lauzi ca esti agramat?

| fulguss23 a răspuns:

Pai la inceput vorbesc cu ea cat sa ajungem simpli amici,apoi ma interesez de tot ceea ce ii place,pasiunile ei, etc (dar nu aflu toate astea de la ea).Si intr-un final cand incerc sa depastesc zona de prietenie, ma voi folosi de cunostintele acumulate happy si voi pretinde ca aceleasi lucruri imi plac si mie, vom vorbi mult despre ea, de obicei merge.Stiu ca trisez laughing e o tehnica cam nesimtita, dar merge.