| anonim_4396 a întrebat:

Salut.vorbesc cu o fata care este vecina cu mine am vorbit cu ea pe mess.Am intrebato daca vrea sa fie cu mine, ea a zis ca ar vrea.Acum nu am curajul sa o sarut sa ma apropii de ea sa o iau in brate pentru ca mi-e frica sa nu ma refuze. spuneti-mi ce as putea sa fac. va rog fara raspunsuri nesimtite.

Răspuns Câştigător
| Kamy11 a răspuns:

Nu ai de ce sa fi timid si atat timp cat a zis ca ar vrea nu ai nimic de pierdut.Cu timpu o sa va obisnuiti unul cu altul happy

9 răspunsuri:
| source a răspuns:

Acum daca sunteti oficial sunteti impreuna, totul o sa vina de la sine, curaj!

| JustMe47 a răspuns:

Esti fraier daca nu ai tupeu! Cum ba sa nu ai tupe... esti barbat. Daca te refuza asta e, exista multe fete, foarte multe! happy

| miamia1 a răspuns:

Ia-i o floare si ai cucerit-olaughing. si spune-i ca o placi... o sa functioneze, iti promithappy>D:< sa imi povestesti cum a iesit, ok?batting eyelashes

| didi27 a răspuns (pentru miamia1):

Da mersi

| floresdemayo a răspuns (pentru miamia1):

Pe mine nu m-ar cuceri nimeni asa laughing.

| OnlyWeTwo a răspuns:

Daca persoana respectiva te iubeste n-are cum sa te refuze! Funda

| GeoElla a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa fi sigur ca si ea te place, in al doilea rand ia-o mai usor, cel mai bine ar fi sa o inviti la un suc, asta nu e ceva anormal si nu cred ca te-ar refuza... daca accepta poti sa treci la pasul urmator
succes!
funda:X

| ionutz246 a răspuns:

Pai deodata ce a zis ca vrea sa fie cu tine nai de ce sa-ti fie rusine si inca un sfat: nu-i arata ca esti timid ca pe urma te ia de fraier fii cat mai bagacios