| bartoLomeu a întrebat:

Salut vreau raspunsuri serioase:azi am jucat adevar sau provocare cu mine iubitul si alti colegi si o fata m-a pus sa ma sarut french cu iubitu in fata tuturor si el a si sarit pe mine abia atsepta sa ma sarute chiar si in fata altora iar el era chiar excitat pot sa zic pentru ca voia sa-mi bage mana in chilotei dar am dat mana mai la o parte. Ceea ce imi e mie mai groaza e ca sa nu se excite atat de mult data viitoare cand ne vom saruta ca sa faca si alte prostii in public pentru ca astea se fac mai mult in pat in 2. Dar de ce se ecita asa de repede si de muuuult?

5 răspunsuri:
| ghiCIne a răspuns:

Ce sa zic, sincer, e jenant sa exagereze in public. Si sa-ti raspund la ultima intrebare, asa e el, fiecare suntem diferiti. Parerea mea este sa comunici cu el sa-i spui in fata ce iti convine si ce nu. Crede-ma, ca si eu asta fac de obicei si se rezolva. Daca te iubeste, te va intelege.

| RuxiiiHaHa a răspuns:

Bunahappy ce pot sa zic, unii baieti se excita foarte repede, chiar si dintr-un sarut asta bineinteles daca tine mult la tinewinking. Acum el vrea mai mult de la tine si nu ar trebui sa te speri si sal lasi sa puna mana pe fund, eu stiulaughing dar sa nu exagereze. ii spui k nu vrei sa ajungi asa de departe. De excitat, pot sa zic k si prietenul meu se excita repede si incepe sa ma atinga pe unde nu trebuie, dar ii iau mainile, pentru ca nu imi convine sa ajunga in locuri nepotriviteblushing. Sper ca te-am ajutat intr-un felwinking

| EllaBella11 a răspuns:

Pai sunt doua lucruri. Nu stiu exact care drintre ele a fost. Doar el poate sti. Deci : 1. El chiar te place si vrea sa fiti un cuplu frumos 2. Este impreuna cu tine douar pentru s*x

| Cornelutz a răspuns:

Poate e un fel de animal de ila care e obsedat. Vezi ce anturaj are. Si sa procedezi ca in melodia aia : nu din prima seara laughing

| waSp a răspuns:

Poate e un cal?