| AlexRO150 a întrebat:

Salut, vreau sa cunosc o fata, personal nu ne cunoastem, doar din "vazute", vreau sa ii scriu, dar cu ce sa vin sa ii atrag atentia sau sa incep conversatia avand in vedere faptul ca nu ne stim?

5 răspunsuri:
| Xpressurself a răspuns:

Orce vrei tu doar sa nu stai prea mult pe ganduri. Chiar si daca mergi la ea si ii spui zambind vreau sa te cunosc dar nu stiu cu ce sa incep este suficient. Secretul consta in faptul ca ai mers la ea si i-ai spus ce simti. Daca simte si ea la fel totul va merge struna. Daca nu simte la fel accepta si uit-o.

| Catalin77945 a răspuns:

Pai daca nu ai incredere ca daca vei fii natural vei reusi, poti sa aduci in discutie lucrurile care ii plac si ei, idk sa-i ceri o parere sau sa o intrebare cv despre animale, idk

Nu trebuie să îi atragi atenţia cu ceva special. Doar o faci şi atât, absolut normal, dacă e să ai ceva special o să vadă pe parcurs.

| Pantagruel a răspuns:

Salut, ma numesc Alex, am cazier curat, la momentul actual nu sufar de nici o afectiune, am toate vaccinurile completate, in deplinatatea facultatilor mintale si apt sa procreez. Trezesti in mine instincte hormonale si as dori sa sadesc in tine samanta vietii in asa fel incat sa asiguram continuitatea speciei, astfel instinctele paterne se vor activa in mine si voi avea grija de rodul legaturii noastre chimice, cunoscuta si ca "iubire".

Asta daca chiar vrei sa ii atragi atentia, daca nu, merge si un Salut...

| Stegman a răspuns:

Buna te am vazut decateva ori si mi-a placut zambetul tau, sau ochi sau gura ( poti scrie ce vrei tu ) mi-ar placea destul de mult sa te pot privi in mai de aproape. Ce zici, imi dai ocazia sa ti cunosc zanbetul mai din apropiere?
Sau
Buna, te am vazut de vreo cateva ori si ma gandeam cum ar fi daca ai accepta bem un suc impreuna?
Sau
Buna, mi ar face placere sa te cunosc, nu stiu daca si tie, dar ma gandeam, nu ai vrea sa iesim la o plimbare prin parc?