| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb, la cati ani vine sperma?big grin

Răspuns Câştigător
| Senaris a răspuns:

Nu-l asculta ca nu-ti ramane mica. Fa laba pana te doare. Iti va iesi un lichid transparent si nu sperma.In jur de 13-14, cam asa.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In jurul varstei de 12 ani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand e pregatita sa vina.

| laure_3087 a răspuns:

Atunci cand iti dai foc in cap si iti dai seama dupa ca nai apa sal stingi

| drhotzu a răspuns:

Vine o data la 2 ani, la fel ca apa calda pe vremea lu` ceau big grin

| loveyourkiss a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana, in functie de cat de dezvoltat esti.

| Annutsa a răspuns:

In jurul varstei de 12-13 ani.

| s3s a răspuns (pentru Annutsa):

Dar tu de unde stii?

| MessiTheBest99 a răspuns:

De la 15 in sus

| DouăPuncteParanteză a răspuns:

Omule mai lasale pe astea. si mai lasa din filmele porno omule cati ani ai? eu cand avem 13 ani mai venit dar nu complet dezvoltata. deci omule lasale astea ca la 13 ani iti iese un fel de apa dar nu te masturba (sa dai laba) de la varsta asta ca iti ramane mica ...baftabig grin

| Name99999 a răspuns:

Sperma iti vine atunci cand te dor ouale:dwinking

| daniel_2012 a răspuns:

Normal pe la 12-13 ani dar depinde de cat de inalt esti si cat de greu