| andrei2389898989 a întrebat:

Salutare, am o nelamurire! Astazi eu si prietena mea am facut sex protejat, iar la final am observat un lichid/secretie de culoare alb strers si uscatala baza vaginului sau. Chiar daca nu am ejaculat, acea secretie este de la ea (trecand 2 zile de la ultima sa perioada fertila) sau de la mine, anume lichid preejaculator care sa se fi scurs pe la baza prezervativului.

Astept o explicatie/sfat, ma nelinisteste treaba asta

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca ai mai intrebat asta.E de la ea.

| andrei2389898989 explică (pentru dullcat):

Am inteles, deci nu este nevoie de pastila de a doua zi?

| dullcat a răspuns (pentru andrei2389898989):

Nu e nevoie.

| Stonehard a răspuns:

Sunt tot felul de fluide care apar in urma actului sexual. E ceva normal.

| exoticbutters a răspuns:

E de la ea