| userrTpu a întrebat:

Am o nelamurire, vorbesc aproape zilnic cu o fata dl mine din oras, eu de un an sunt plecat din tara dar prin mesaje ne am apropiat destul de mult imi vorbeste foarte deschis doar ca nu inteleg de ce niciodata nu vrea sa vbm la telefon? Specific ca o stiam inainte doar din vedere si apoi ne am imprietenit pe wapp. Nu mai e mult pana la concediu iar ea e singura fata cu, care vorbesc. Voi ce credeti? E o,, pistă" falsa?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate are iubit si nu vrea sa stie ca vorbeste si cu tine...prin mesaje este mai usor, ca iti scrie cand nu-i ala prin preajma.

| userrTpu explică (pentru Violleta2022):

Oare asa sa fi ajuns lumea?

| andreeahtml a răspuns:

Eu zic că este posibil sa fie deschisa doar in mesaje, iar când o sa va întâlniți, daca nu iei tu inițiativa la vorbă, ea va tăcea toată întâlnirea. Poate e o fire mai timida zic eu