| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica mare problema... sun cu o fata de cateva saptamani si ea e asa frumoasa si dulce ( "dotata" in termenii baietesti ) si eu nu ma consider frumos... si totusi nu inteleg de ce vrea sa fie cu mine + ca in ultima vreme nu mai baga in seama ca inainte ( mentionez ca am complimentato, sarutato toate alea) si nu stiu ce sa fac pls ajutor

3 răspunsuri:
| Alex0194 a răspuns:

Din moment ce a ales sa fie cu tine inseamna ca vede ceva la tine, deci poate nu esti asa cum te crezi

| flory13 a răspuns:

Fi sigur ca ea te considera frumos, indiferent cum esti tu intr-adevar. Orice fata isi considera frumos prietenul. Ba mai mult, il considera nemaipomenit, unic prin felul sau de a fi, dulce, inteligent, cu un stil aparte.
Vrea sa fie cu tine pentru ca o intelegi, esti alaturi de ea, o complimentezi, o faci sa se simta iubita.
Discuta cu ea despre neintelegerile ce apar intre voi.
E singura solutie.

| Lililala a răspuns:

Ai incredere in tine si nu te arata prea disperat! Fetele au un detector al lor in ceea ce priveste increderea baietilor in ei insisi.