| Dianna_8523 a întrebat:

Buna seara, am si eu problema. Cum am mai zis, imi place de cineva. Si in ultima vreme ne intelegem chiar foarte bine, insa, o vecina de-a mea, avea id-ul lui de mai de mult, de la mine iar de ceva vreme a inceput sa vorbeasca cu el si cand sunt eu de fata. Noi trei ne intelegem acum in general foarte bine, dar nu stiu, parca o baga mai mult pe ea in seama, cunoscand-o de cateva zile, pe mine de 2 ani! straight face Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Nebuneală a răspuns:

Pai vezi tu poate tie doar ti se pare ca vorbeste cu ea mai mult deoarece il placi love struck! Sau poate simte ceva pentru accea farastraight faceSau doar e o toana asaoh go on poate si tu il eviti si el nu vrea sa fie mai prejos sau poate du vb cu niste baieti si lui nu ii convine si face la fel! Cel mai bine e sa afla si tu daca simte ceva pentru vecina ta sau pentru tine!
Si apoi iti vei raspunde singura la intrebariwinking!
Sper sa iti fie bine!
Succes!happy

| axel007 a răspuns:

Fa o sedinta intre voi trei si spune-le ce te deranjeaza. spune-i prietenului tau ca ai nevoie de mai multa nevoie de atentie din partea lui. iar ei spune-i ca nu iti comvine ca vb cu prietenul tau... iar daca ei prefera sa vb unul cu altul ca si pana acum. e clar ca prietenul tau o place mai mult si platonic pe prietene ta.

| nightwish a răspuns:

Vorbeste si u mai mult cu el pe mess, poate ar trebui s ii spui acelei fete s nu se mai bage atat in seama cu el.Mai ales c te intelegi bine cu el poate ar trebui s ii spui c iti place de el si poate o lasa balta pe aia si te ia pe tinesmug

| ungurubulan a răspuns:

Pai vecina ta vrea sa se bage pe combinatie fi atenta; P si fi tu prima care-l combinawinking fetele sunt niste "?" nu ai cum sa le intelegibig grin

| InGeRaSh FitZoS a răspuns:

Intra pe id la vecinata sau cand sunteti impreuna trimiteo dp ceva si tuh ii dai ign lui si lui ii spui ca ea i-a dat ign laughing si gatahee hee s-a rezolvat pentru un timptongue si daca se afla cumva ce ai facut ii zici prietenei tale ca ia spart cineva parolahee hee si te scoti si de data aiatongue

| ItzRivenGod a răspuns:

Nu te teme ca e noua abia o cunoaste. mintel putin pe el si spune-i ca o cunosti pe ea de mult timp si inventeaza o poveste la care baiatul nici nu va vrea sa auda de ea.